Members login

Barcelona Turisme Convention Bureau

NEWS ROOM

09.05.2022
Barcelona, una destinació d’experiències úniques al voltant del vi
25.04.2022
Idees per a esdeveniments a l’entorn rural de la provincia de Barcelona
11.04.2022
Idees per esdeveniments amb vistes al mar a la Costa de Barcelona

WHAT'S GOING ON

30
MAI
2022

PHILEA FORUM 2022

31
MAI
2022

8th INTERNATIONAL CONFERENCE ON HOT SHEET METAL FORMING OF HIGH PERFORMANCE - CHS2

01
JUN
2022

CONGRESO PLATAFORMA DE NEGOCIO 2022

01
JUN
2022

XII BIENNIAL CONFERENCE BARCELONA - PITTSBURGH

01
JUN
2022

S.I.D. CONGRESS SYNDICAT INTERNATIONAL DU DÉCOLLETAGE

Equip BCB

A Barcelona Convention Bureau som experts en l'assessorament d'organització d'esdeveniments i congressos. El nostre equip de professionals altament qualificats, s'encarregarà de guiar-te al llarg dels diferents factors que intervenen en l'organització del teu esdeveniment o congrés. Aquest és l'equip que ho fa possible:

Christoph Tessmar
Director
Tel. +34 933 689 720
ctessmar@barcelonaturisme.com
Noemí Rosell
Office Coordinator
Promoció MICE Internacional: Regne Unit, Sudest asiàtic i Austràlia
Tel. +34 933 689 720
nrosell@barcelonaturisme.com
Ester Abajo
Responsable Àrea Congressos
Tel. +34 933 689 707
eabajo@barcelonaturisme.com
Anna Bueno
Responsable Àrea Congressos
Tel. +34 933 689 723
abueno@barcelonaturisme.com
Mònica García
Responsable Àrea Congressos
Tel. +34 933 689 724
monica.garcia@barcelonaturisme.com
Núria Muñoz
Esdeveniments & Comunicació
Tel.: +34 933 689 709
nmunoz@barcelonaturisme.com
Cecile Dorian
Responsable de Promoció MICE Internacional
França, USA, Canadà i Afric a
Tel. +34 933 689 748
cdorian@barcelonaturisme.com
Anna Orozco
Responsable de Promoció MICE Internacional
Alemanya, Àustria, Suïssa, Benelux, Europa de l'Est i Xina
Web manager
Tel. +34 933 689 741
aorozco@barcelonaturisme.com