Members login

Barcelona Turisme Convention Bureau

NEWS ROOM

05.07.2022
Més de 800 empreses turístiques reben el segell Biosphere Sustainable Lifestyle pel seu compromís amb la sostenibilitat. Entre elles, 70 empreses membre del Barcelona Convention Bureau.
30.06.2022
Barcelona rep la Certificació Biosphere Platinum i es converteix en la primera destinació al món amb aquest distintiu de gestió sostenible del turisme.
22.06.2022
El Barcelona Convention Bureau, nominat com a finalista a la categoria “Millor Convention Bureau Estranger” als M&IT Awards 2022

WHAT'S GOING ON

ON
OCT
2022

AKADEMY 2022

ON
OCT
2022

7th INTERNATIONAL CONGRESS ON ZOOKEEPING / 8th AICAS CONFERENCE

ON
OCT
2022

IV CONGRESO DE LA ASOCIACIÓN DE CONSULTORES DE ESTRUCTURAS - ACE 2022

ON
OCT
2022

ICMA AUTUMN CONFERENCE 2022 - INTERNATIONAL CLASSIFIED MEDIA ASSOCIATION

ON
OCT
2022

9th ACM INTERNATIONAL CONFERENCE ON NANOSCALE COMPUTING AND COMMUNICATION

Equip BCB

A Barcelona Convention Bureau som experts en l'assessorament d'organització d'esdeveniments i congressos. El nostre equip de professionals altament qualificats, s'encarregarà de guiar-te al llarg dels diferents factors que intervenen en l'organització del teu esdeveniment o congrés. Aquest és l'equip que ho fa possible:

Christoph Tessmar
Director
Tel. +34 933 689 720
ctessmar@barcelonaturisme.com
Noemí Rosell
Office Coordinator
Promoció MICE Internacional: Regne Unit, Sudest asiàtic i Austràlia
Tel. +34 933 689 720
nrosell@barcelonaturisme.com
Ester Abajo
Responsable Àrea Congressos
Tel. +34 933 689 707
eabajo@barcelonaturisme.com
Anna Bueno
Responsable Àrea Congressos
Tel. +34 933 689 723
abueno@barcelonaturisme.com
Mònica García
Responsable Àrea Congressos
Tel. +34 933 689 724
monica.garcia@barcelonaturisme.com
Núria Muñoz
Esdeveniments & Comunicació
Tel.: +34 933 689 709
nmunoz@barcelonaturisme.com
Cecile Dorian
Responsable de Promoció MICE Internacional
França, USA, Canadà i Afric a
Tel. +34 933 689 748
cdorian@barcelonaturisme.com
Anna Orozco
Responsable de Promoció MICE Internacional
Alemanya, Àustria, Suïssa, Benelux, Europa de l'Est i Xina
Web manager
Tel. +34 933 689 741
aorozco@barcelonaturisme.com