Members login

Barcelona Turisme Convention Bureau

NEWS ROOM

24.01.2019
Barcelona Volunteer Day IMEX Las Vegas 2018
14.11.2018
Barcelona és la 4a Millor Ciutat del Món segons els lectors de Condé Nast Traveller 2018
07.11.2018
Barcelona s’emporta dos premis en reconeixement a la gestió del turisme i acapara l’atenció dels agents i professionals (World Travel Market 2018)

WHAT'S GOING ON

25
FEB
2019

MWC19

04
MAR
2019

SCIENCE AND COOKING CONGRESS 2019

06
MAR
2019

16th ANNUAL CONFERENCE FOR THE DIAGNOSIS AND TREATMENT OF NEUROENDOCRINE TUMOR DISEASE - ENETS 2019

11
MAR
2019

6th INTERNATIONAL CONFERENCE ON MULTIFUNCTIONAL, HYBRID AND NANOMATERIALS

14
MAR
2019

7th INTERNATIONAL CONGRESS ON INNOVATIVE APPROACHES IN HEAD & NECK ONCOLOGY - ICHNO 2019

Equip BCB

A Barcelona Convention Bureau som experts en l'assessorament d'organització d'esdeveniments i congressos. El nostre equip de professionals altament qualificats, s'encarregarà de guiar-te al llarg dels diferents factors que intervenen en l'organització del teu esdeveniment o congrés. Aquest és l'equip que ho fa possible:

Christoph Tessmar
Director
Tel.: +34 933 689 720
ctessmar@barcelonaturisme.com
Noemí Rosell
Office Coordinator
Promoció MICE Internacional: Regne Unit, Sudest asiàtic i Austràlia
Tel.: +34 933 689 720
nrosell@barcelonaturisme.com
Ester Abajo
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 707
eabajo@barcelonaturisme.com
Anna Bueno
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 723
abueno@barcelonaturisme.com
Mònica García
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 724
monica.garcia@barcelonaturisme.com
Carme Casanovas
Responsable de Promoció MICE Internacional
Escandinavia, Sud d'Europa, India, Israel i Japó
Tel.: +34 933 689 744
ccasanovas@barcelonaturisme.com
Mònica Colomer
Trade fairs & statistics manager
Tel.: +34 933 689 738
mcolomer@barcelonaturisme.com
Cecile Dorian
Responsable de Promoció MICE Internacional
França, USA, Canadà i Afric a
Tel.: +34 933 689 748
cdorian@barcelonaturisme.com
Anna Orozco
Responsable de Promoció MICE Internacional
Alemanya, Àustria, Suïssa, Benelux, Europa de l'Est i Xina
Web manager
Tel.: +34 933 689 741
aorozco@barcelonaturisme.com