Members login

Barcelona Turisme Convention Bureau

NEWS ROOM

14.11.2018
Barcelona és la 4a Millor Ciutat del Món segons els lectors de Condé Nast Traveller 2018
07.11.2018
Barcelona s’emporta dos premis en reconeixement a la gestió del turisme i acapara l’atenció dels agents i professionals (World Travel Market 2018)
25.09.2018
Barcelona puja al tercer lloc a l'informe de 2019 CWT Meetings & Events

WHAT'S GOING ON

ON
NOV
2018

XVII WORKSHOP RAPID METHODS AND AUTOMATION IN FOOD MICROBIOLOGY

ON
NOV
2018

II SMART TOURISM CONGRESS BARCELONA CETT - STCB 2018

ON
NOV
2018

44th INTERNATIONAL DEXEUS FORUM - Update in Obstetrics, Gynecology and Reproductive Medicine

22
NOV
2018

XVIII CONGRESO NACIONAL SETLA

22
NOV
2018

20th PLENARY ASSEMBLY OF THE MEDITERRANEAN NETWORK OF REGULATORY AUTHORITIES

Equip BCB

A Barcelona Convention Bureau som experts en l'assessorament d'organització d'esdeveniments i congressos. El nostre equip de professionals altament qualificats, s'encarregarà de guiar-te al llarg dels diferents factors que intervenen en l'organització del teu esdeveniment o congrés. Aquest és l'equip que ho fa possible:

Christoph Tessmar
Director
Tel.: +34 933 689 720
ctessmar@barcelonaturisme.com
Noemí Rosell
Office Coordinator
Promoció MICE Internacional: Regne Unit, Irlanda, Alemanya, Austria, Sudest asiàtic i Austràlia
Tel.: +34 933 689 720
nrosell@barcelonaturisme.com
Ester Abajo
Àrea Congressos i Recerca
Tel: +34 933 689 707
eabajo@barcelonaturisme.com
Anna Bueno
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 723
abueno@barcelonaturisme.com
Mònica García
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 724
monica.garcia@barcelonaturisme.com
Carme Casanovas
Responsable de Promoció MICE Internacional
Escandinavia, Sud i Est d'Europa, India, China i Japó
Tel.: +34 933 689 744
ccasanovas@barcelonaturisme.com
Mònica Colomer
Trade fairs & web manager
Tel.: +34 933 689 738
mcolomer@barcelonaturisme.com
Cecile Dorian
Responsable de Promoció MICE Internacional
França, USA, Canadà, Suïssa i Benelux
Tel.: +34 933 689 748
cdorian@barcelonaturisme.com