Members login

Barcelona Turisme Convention Bureau

NEWS ROOM

05.11.2019
Designing as a Sustainable Knowledge Hub
21.06.2019
El nou rànquing ICCA situa Barcelona en el primer lloc en nombre de delegats i quart en nombre de congressos internacionals
24.01.2019
Barcelona Volunteer Day IMEX Las Vegas 2018

WHAT'S GOING ON

09
DES
2019

3GPPRANP 86 Meeting

09
DES
2019

4th WORLD CONGRESS ON NEONATOLOGY AND PERINATOLOGY - NEONATOLOGY 2019

09
DES
2019

2nd WORLD MARINE MAMMAL SCIENCE CONFERENCE / 23 BIENNIAL CONFERENCE ON THE BIOLOGY OF MARINE MAMMALS

11
DES
2019

7th INTERNATIONAL CONFERENCE ON STEM CELL ENGINEERING 2019

13
DES
2019

V INTERNATIONAL SPINAL CORD REPAIR MEETING - ISCORE 2019

Equip BCB

A Barcelona Convention Bureau som experts en l'assessorament d'organització d'esdeveniments i congressos. El nostre equip de professionals altament qualificats, s'encarregarà de guiar-te al llarg dels diferents factors que intervenen en l'organització del teu esdeveniment o congrés. Aquest és l'equip que ho fa possible:

Christoph Tessmar
Director
Tel.: +34 933 689 720
ctessmar@barcelonaturisme.com
Noemí Rosell
Office Coordinator
Promoció MICE Internacional: Regne Unit, Sudest asiàtic i Austràlia
Tel.: +34 933 689 720
nrosell@barcelonaturisme.com
Ester Abajo
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 707
eabajo@barcelonaturisme.com
Anna Bueno
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 723
abueno@barcelonaturisme.com
Mònica García
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 724
monica.garcia@barcelonaturisme.com
Carme Casanovas
Responsable de Promoció MICE Internacional
Escandinavia, Sud d'Europa, India, Israel i Japó
Tel.: +34 933 689 744
ccasanovas@barcelonaturisme.com
Mònica Colomer
Trade fairs & statistics manager
Tel.: +34 933 689 738
mcolomer@barcelonaturisme.com
Cecile Dorian
Responsable de Promoció MICE Internacional
França, USA, Canadà i Afric a
Tel.: +34 933 689 748
cdorian@barcelonaturisme.com
Anna Orozco
Responsable de Promoció MICE Internacional
Alemanya, Àustria, Suïssa, Benelux, Europa de l'Est i Xina
Web manager
Tel.: +34 933 689 741
aorozco@barcelonaturisme.com